בוש קאר סרוויס

רשת המוסכים Bosch Car Service נוסדה באמצע המאה שעברה. מטרת פתיחת הרשת הייתה רצון לספק פתרונות מקצועיים ואיכותיים לתקלות ברכבים. בתקופה ההיא היו תקלות נפוצות שמערכי השירות של יצרני הרכב לא ידעו לספק להן מענה. לכן נוצר הצורך בקיום רשת מוסכים חדשה שתוכל לתת פתרונות טכניים חדשים לבעיות שלא היו להן פתרון אחר.

המטרה המרכזית ששמה לה הרשת הייתה לאפשר אבחון תקלות ברכבים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. טכנולוגיות אלו נוצרו תוך שימוש בידע הרב שנצבר בחברת Bosch. כך נוצרה אפשרות ללקוחות בכל העולם לקבל פתרונות יעילים ומקצועיים לתקלות ברכבים שלהם.

כיום הרשת של Bosch Car Service מונה כ-18,000 סניפים לערך. הסניפים פזורים בכל רחבי העולם. רשת המוסכים מספקת את שירותיה ליותר מ-250 מיליון לקוחות בשנה, במעל כ-150 מדינות.

הייחודיות של רשת Bosch נובעת מכך שחברת Bosch היא יצרנית חלקי חילוף ומערכות אלקטרוניות מובילה בעולם. החברה מספקת מוצרים למרבית יצרני הרכב ברחבי העולם. עיקר העיסוק של חברת Bosch הוא בפיתוח של מערכות דלק, מערכות בלמים ויציבות, מתנעים, רכיבים אלקטרוניים שונים, חיישנים וחלקים נוספים. מרבית משתמשי הרכב בעולם עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות של Bosch ברכבים שלהם.

חברת Bosch נוהגת להשקיע בכל שנה
יותר מ-4 מיליארד יורו בפיתוח ובמחקר

חלק מהפיתוח מופנה לייצור מערכות בדיקה ייחודיות המאפשרות אבחון וטיפול בתקלות שונות ברכבים. הרשת של Bosch מעניקה שירות מקצועי לרכב בכל מקום בו היא נמצאת. המכונאים והחשמלאים שלה עוברים הסמכה מלאה במרכז ההדרכות של חברת לדיקו, שהיא נציגה של חברת Bosch בישראל. הצוות של המוסכים בארץ עובד בצמוד למטה החברה בעיר ראשון לציון וגם למרכז השרות העולמי של Bosch. כל אלו מאפשרים לכל לקוח לקבל שירות מקצועי וטוב. כך יכול להיווצר אצל הלקוחות שלנו שקט נפשי רב מתוך בטחון שהרכב מטופל במוסך אמין ומקצועי בחסות חברת Bosch העולמית.

קבוצת גשר גולן הצטרפה לרשת המוסכים של Bosch בשנת 2019. הקבוצה מוכרת את סל המוצרים של Bosch לצרכנים פרטיים. במוסך שלנו נעשה בציוד הדיאגנוסטיקה החדיש לאבחון ותיקון רכבים ואנו נוהגים להתעדכן בטכנולוגיה החדישה של חברת Bosch העולמית.

שומרים לך על אחריות היצרן

חשוב לדעת כי כל בעל רכב רשאי להחליט היכן ברצונו לקבל שירות לרכבו, גם כאשר הרכב עדיין במסגרת האחריות של היבואן. משמעות הדבר הינה כי אין חובה לטפל ברכב רק במוסכי השירות של היבואן. זאת גם כאשר הרכב בתקופת האחריות הראשונית. לכן ניתן לטפל כיום בכל אחד ממוסכי רשת בוש קאר סרוויס מבלי לאבד את אחריות היצרן.

כחלק מרשת בוש קאר סרוויס העולמית אנו מתמחים במתן טיפולים שוטפים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חלקי החילוף בהם אנו משתמשים הם חלפים מקוריים של חברת Bosch. אנו מזמינים אותך – בעל רכב חדש – להגיע ולבצע אצלנו את הטיפולים השוטפים לרכב, ליהנות מטיפול ברמה הגבוהה ביותר ולשמור על אחריות היצרן של הרכב.

הרכב זקוק לטיפול?

השאר פרטים לקביעת הטיפול הבא