מכונאות כללית וטיפולים לרכב

מחלקת מכונאות הרכב של מרכז שירות גשר גולן תספק לך את כל הדרוש לתחזוקת הרכב על מנת לשמור עליו במצב הכי טוב שאפשר. אנו מוסך מורשה מטעם רשת מוסכי בוש קאר סרוויס העולמית. רשת זו היא יצרנית מהגדולות בעולם בתחום תעשיית הרכב. הרשת פיתחה פיתוחים רבים והמצאות בתחום המחשבים, מערכות הזרקה לרכב ומערכות בלמים. לכן, אנו מחויבים לספק לך את השירות הטוב ביותר עם חלקי החילוף האיכותיים ביותר, זאת על מנת להבטיח את הטיפול הטוב ביותר ברכב שלך ושמירה על אחריות היצרן.

טיפולים שוטפים

כל כלי רכב זקוק לטיפולים קבועים. הטיפולים נועדו על מנת לשמור עליו במצב התקין ביותר. מחלקת מכונאות הרכב במרכז גשר גולן מציעה לטפל לך ברכב באופן קבוע תוך מתן השירות הטוב ביותר. זאת תוך שימוש בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת לצורך הטיפול. אנחנו מבצעים טיפולים תקופתיים לכלי הרכב, בדיקות דיאגנוסטיקה ממוחשבות, טיפולי הכנה לקראת מבחן רישוי, תיקוני חשמל, מיזוג אוויר, החלפות צמיגים וכיווני פרונט.

אספקת רכב חלופי

במסגרת הטיפול במחלקת מכונאות הרכב שלנו, אנו מציעים רכב חלופי בעלות של החל מ-59 ש”ח בלבד. אנחנו מכבדים את הזמן היקר שלך ויודעים כמה חשובה האפשרות להמשיך ולנהוג עד סיום הטיפול.

למה המחירים שלנו אטרקטיביים?

מוסך מכונאות הרכב שלנו נותן מענה לציי רכב רבים. היקף רכבים הגדול שעובר במוסך שלנו מאפשר לנו להוזיל עלויות ולתת לך מחירים מצוינים ללא תחרות. מוזמנים בחום לנסות!

הרכב זקוק לטיפול?

השאר פרטים לקביעת הטיפול הבא